Kavak Yelleri Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kavak Yelleri Fan Sitesi

Kavak yelleri

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

geçmiş olsun pelin

2 posters
YazarMesaj
pelin&ibrahim
Moderatör
pelin&ibrahim

geçmiş olsun pelin Empty
MesajKonu: geçmiş olsun pelin   geçmiş olsun pelin Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 7:59 pm

Yoğun iş temposu hasta yaptı

Kanal D’nin yaz dizileri arasında yer alan ve lise dönemindeki 4 gencin başından geçen olayların anlatıldığı gençlik dizisi “Kavak Yelleri” nin başrol oyuncusu Pelin Karahan kas spazmı geçirdi. Yoğun iş temposu ve stres nedeniyle kas spazmı geçiren Karahan, bir hafta çekimlere ara verdi. Yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun üstlendiği dizide Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Aslı Enver başrolleri paylaşıyor. Ege Aydan, Gülen Karaman, Altan Gördüm, Didem İnselel ve Özcan Varaylı gibi önemli isimlerde dizide yer alıyor. Önceki hastaneye kaldırılan Karahan, “ Yoğun iş temposu ve stres nedeniyle kas spazmı geçirdim. Boyun kaslarım çok ağrı yapıyordu ve yürümekte çok zorlanıyordum. Doktorum, üç gün içinde geçmezse disk kayması riski olduğunu söyledi. Şimdi boyunlukla evde oturuyorum.” Dedi.

Bayram Kaygusuz / Milliyet
ihş iyileşirsin pelincimm
http://petegimelegim.forumm.biz
dasme
Administratör
Administratör
dasme

geçmiş olsun pelin Empty
MesajKonu: Geri: geçmiş olsun pelin   geçmiş olsun pelin Icon_minitimePtsi Ocak 07, 2008 4:02 pm

saol cnm
http://www.hepsi.dogoo.us

geçmiş olsun pelin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-